MUISTUTUS KISAILMOISTA

Home / Uutiset / MUISTUTUS KISAILMOISTA

Voit ilmoittautua kotimaisiin kilpailuihin joko kirjoittamalla nimesi salin seinällä olevaan listaan tai lähettämällä sähköpostia osoitteella ilmot.hfm (et) hotmail.fi . Seura lähettää sitten kisailmot keskitetysti. Samalla joudumme huomioimaan myös tuomarivelvoitteet.
Ismo Hokkanen on meidän tuomarivastaava, jolle aina voi ilmoittautua myös tuomariksi joko salilla tai ismo.hokkanen (et) yahoo.com.

SEURAN KAUTTA MYÖS MAHDOLLISTA SAADA LISENSSIIN LIITTYVÄN VAKUUTUKSEN
Aikuisille lisenssiin liittyvän vakuutuksen on mahdollista saada myös seuran kautta. Seuralla on Tapiolassa olemassa vakuutus,johon on mahdollista liittyä. Vakuutussumma on 30 euroa vuodessa. Korvaussummat on pienemmät kuin liiton vakuutuksessa, mutta esim. hoitokorvauksissa ei ole lainkaan omavastuuta.
Jos olet kiinnostunut, niin kerro Marja-Liisalle.

%d bloggers like this: